Fiyat Listesi

»
Fiyat Listesi
temizlikbu fiyat listesi

Son Güncelleme 24.02.2021

Temizlikbu fiyat listesi daima günceldir. Aşağıdaki tablolarda belirlenen ücretlerin dışında ekstradan hiç bir ücret ödemezsiniz. Ödeme kanallarına ise bu sayfanın en altından bakabilirsiniz.

TemizlikBu olarak uyguladığımız tüm hizmetlerde insan sağlığı esastır. Bu durumda Kayseri’nin en çok tercih edilen ve yorumlanan firmasıyız. Bunu, @temizlikbu.com.tr Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin yorumları ve çektiği videolardan teyit edebilirsiniz.

Kayseri Çamaşır Yıkama Fiyatları

Ürün türü
Birim
Ücret
Renkliler
8~9 Kg.
TL
Beyazlar
8~9 Kg.
TL
Ütü
Ad.
TL
Eko paket (Abonelik)
Ayda 4 hizmet
149 TL
S paket (Abonelik)
Ayda 4 hizmet
249 TL
M paket (Abonelik)
Ayda 4 hizmet
349 TL
Kurumsal hizmet
Sorunuz

Kayseri Halı Yıkama Fiyatları

Halı çeşidi
Birim
Ücreti
Bambu halı
7,00 TL
Bünyan halı
9,00 TL
El dokuma
9,00 TL
Halıfleks
5,00 TL
Halıflex yerinde
7,00 TL
İpek halı
12,00 TL
Kaymaz taban
5,00 TL
Makine halısı
6,00 TL
Step halı
7,00 TL
Şagi (Shaggy)
7,00 TL
Yün halı
9,00 TL
Diğer
Sorunuz

Kayseri Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk modeli
Birimi
Ücretleri
Berjer
Ad.
TL
Çestır (Chester)
Takım
TL
Çekyat
Çekyat
Ad.
Koltuk takımı
3+2+1+1
TL
Köşe takımı
Ad.
TL
Salon takımı
Takım
TL

Kayseri Perde Yıkama Fiyatları

Perde Cinsi (A↓Z)
Birim
Fiyatlar
Kruvaze perde
TL
Stor perde
TL
Zebra perde
TL
Tül perde
Adet
TL
Diğer perdeler
Sorunuz

Kayseri Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak Türü (A↓Z)
Fiyat
Baza
TL
Bebek yatağı
TL
Çift kişilik
TL
Tek kişilik
TL
Mekan yatak
TL
Ortopedik yatak
TL
Pamuk yatak
TL
Sünger yatak
TL
Tek kişilik
TL
Yaylı yatak
TL
Yün yatak
TL
Diğer yataklar
Sorunuz

Kayseri Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan Cinsi (A↓Z)
Fiyatı
Antialerjik yorgan
TL
Bambu yorgan
TL
Elyaf yorgan
TL
İpek yorgan
TL
Kaz tüyü yorgan
TL
Mikrofiber yorgan
TL
Pamuk yorgan
TL
Silikon yorgan
TL
Tela yorgan
TL
Yün yorgan
TL
Diğer cinsler
Sorunuz

Fiyatlara Etki Eden Hususlar

Güncel fiyatlandırmamıza etken faktörlerin başında harcanılan su miktarı gelmektedir. Yıkama işlemleri içerisinde tüketilen su miktarı m3 üzerinden hesaplanarak total fiyatlandırmaya dahil edilmektedir. Bu noktada sizlerin talep ettiği kaliteli hizmet standardını sağlarken, su tüketimini de bütçe dostu olacak şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yıkama hizmeti kapsamında sağlık koşullarına uygun temiz şebeke sularını tercih ediyor ve sizlerin sağlığını göz önünde bulunduruyoruz. Zira kuyu suyu içeriğindeki bileşenler nedeni ile halı dokusunun sertleşmesine neden olacaktır. Ancak kuyu suyunu arıtma işlemlerinden geçirip normale indirgedikten sonra tesisimizde kullanmaktayız. Bu sayede maliyet kalemimizi minimuma indirgeyerek hem uygun fiyatlı hem de profesyonel bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yıkama hizmetlerinde talep ettiğiniz tüketim miktarlarına uygun bir şekilde, kalite standartlarından ödün vermeden gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

halı yikama kayseri
Kayseri halı yıkama
"İşte Gerçek TemizlikBu" Sloganıyla 12 Yıldır Kayseri'de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Binlerce ev hanımının bizi tercih etmesindeki en önemli sebep ise; halıları teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmelerini istememizdendir. Sizde garantili ve sağlık kurallarına riayet eden bir Kayseri halı yıkama fabrikası arayışında iseniz bizden hizmet alabilirsiniz.
koltuk yikama kayseri
Kayseri koltuk yıkama
Kayserili ev hanımları arınık, içesine ve yunma kelimesini temizlik konuşmaları esnasında sıklıkla kullanırlar. Yine Kayserili ev hanımları koltuk temizlemeci arayışında TemizlikBu firmasını çağırır çünkü koltuklar 2 kez durulanmaktadır. Üstelik yıkama sonrası, koltuktaki teri ve ahşap bölgelere parlatıcı süreriz. Böylelikle hem övgüye mazhar oluruz hem ise sizi bu yükten kurtarırız. TemizlikBu sağlıklı günler diler.
perde yikama kayseri
Kayseri perde yıkama
Kayserili ev hanımının en nadide eşyalarından birisi perdeleridir. Özellikle düğün,, kına ve bayram gibi özel günlerde temizlenebilecek tüm ürünler iki defa elden geçirilir. Bu yük ve telaşenizi TemizlikBu olarak makul fiyatlarla üstlenmek istiyoruz. Perdelerinizi söken, ücretsiz servis sunan, yıkayan, tertemiz yapan ve monte ettikten sonra açıp kontrol etmenizi isteyen bir firmaya ihtiyacınız varsa biz hizmete hazırız.
yatak yikama kayseri
Kayseri yatak yıkama
Kayserili ev hanımları hijyen, vücut sağlığı ve temizliklerine oldukça ehemmiyet göstermektedirler. Bu anlamda en sevdikleri atasözü ise; "Aslan yattığı yerden belli olur." olmuştur. TemizlikBu olarak yıkanabilir tüm yatak türlerine sağlıklı bir yıkama/temizleme işlemleri uyguluyoruz. Uygulayacağımız hijyen esaslı yatak yıkama işleminden sonra kafanız rahat bir şekilde uykuya dalıyorsunuz.
camasir yikama kayseri
Kayseri çamaşır yıkama
Kayseri çamaşır yıkama hizmetimiz sayesinde artık çamaşır derdinden kurtulacaksınız. Yıkamasıydı, asmasıydı, kurutmasıydı derken bir dünya vakit geçiyor. Neden bu süre zarfında Instagram'daki hikayelere göz atmayasınız? Kayseri çamaşırhane hizmetimiz, temassız teslimat, birçok ödeme yöntemleri, bireysel ve kurumsal olarak sunuluyor. Aboneliklere özel fiyatlarımızı inceleyip hemen siparişinizi oluşturun.