Kayseri Halı Yıkama

»
Kayseri Halı Yıkama
kayseri hali yikama temizlikbu

TemizlikBu olarak hijyen kurallarına bağlı bir şekilde Kayseri’de halı yıkama ve temizleme hizmeti vermekteyiz. Temizlik kalitesi ve teknolojik donanım bakımından Kayseri’deki en gelişmiş halı yıkama parkuruna sahip olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktayız.

TemizlikBu ile ayak sağlığınız koruma altında olacak. Halılarınızı teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz. Sizin müsait olduğunuz saatlerde servis yaparak, vakit kaybınızın önüne geçiyoruz.

Kayseri Halı Yıkama Fiyatları

Su, elektrik, yakıt ve birçok giderin etki ettiği Kayseri halı yıkama fiyatları, kişiye özel sunulan hizmet ve halının temizlik kalitesi esas alındığında oldukça makul olduğu anlaşılmaktadır.

Elbette ki Kayseri’de halı yıkama 2.5 TL’den başlayan fiyatlara halı yıkamacı bulmanız muhtemeldir lakin buradaki konu ayak sağlığı ve bebeğinizin el sağlığı olunca, alacağınız hizmeti tekrardan gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Kayseri Halı Yıkama Tavsiye

Kayseri halı yıkama tavsiye konusunda İnternet’teki en çok yazılı ve videolu müşteri yorumuna sahip halı yıkama fabrikasıyız. Bunu; @temizlikbu.com.tr Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin çektiği memnuniyet videolarından teyit edebilirsiniz. Aynı keza bu kanıya Facebook müşteri yorumları kısmından varabilirsiniz.

Kayseri halı yıkama hizmeti alacak olan birisi İnternet ortamındaki çeşitli platformlardan özgürce araştırma yapabilir. Yüzlerce video, resim, tanıtım ve reklamla karşılaşabilir lakin halı teslimatı esnasında açıp kontrol etmenizi isteyen tek firma TemizlikBu’dur.

1
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
2
Reçel Dökülen Halı
Reçel Dökülen Halı
3
Ayıcık Yıkama
Ayıcık Yıkama
4
Makine Halısı Yıkama
Makine Halısı Yıkama
5
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
6
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
7
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama

Halı Yıkama Aşamaları

tam zamaninda teslim eden kayseri hali yikama firmasi
Halı Alımı
İletişimin ardından sizin müsait olduğunuz saat aralığında servis aracımız halılarınızı alır ve sipariş fişinizi teslim eder.
Toz Çırpma
Yıkama tesisindeki ilk aşama halıların tozunun çırpılması ve böylelikle halıda, halıya ait olmayan tüm maddelerin uzaklaştırılmasıdır.
lekelere kontrol yapan kayseri hali yikama firmasi
Leke Kontrolü
Halılar masada leke kontrol işlemine tabi tutulur. Böylelikle lekeli ve kirli bölgeler makineye bırakılmaz ve her halının temizliğinden emin olunur.
otomatik hali yikama yapan temizlikbu
Halı Yıkama
Otomatik, 10 fırçalı makinede yıkanan halılar, sterilize olur. Çift durulama sonrası ıslak vakumla halıdaki tüm köpük emilir.
Halı Sıkma
Çamaşır makinesi görevi gören halı sıkma makinesinde halı, merkez kaç kuvveti sayesinde üzerindeki su oranın %97'sini atar.
halilari kurutma odasinda kurutan kayseri hali yikama firmasi
Halı Kurutma
Halılar, olumsuz tüm dış etkenlerden uzak bir şekilde, kapalı kurutma odasında 10 saatte sağlıklı bir biçimde tamamen kurur.
Kalite Kontrol
Halılar teker teker masaya serilip 2 farklı ışık altında incelenir. Böylelikle temizlik ve yumuşaklıktan tamamen emin olunur.
paketleme makinesiyle halilari temizleyen temizlikbu
Halı Paketleme
Halının altını ve üstünü fırçalayan, vakumla halıyı kabartan ve halıya yön taraması işlemi yapan makinemiz 5.5 kW emiş gücüne sahiptir.
halilari tertemiz yapan hali temizleme firmasi
Kullanım Hazır
Halılarınız toplamda 7 aşamadan geçerek ayak sağlığınızı ve bebeğinizin el sağlığını koruyacak bir temizliğe, TemizlikBu ile kavuşuyor.
1→
2→
3→
4→
5→
6→
7→
8→
9

Hizmet Bölgeleri

Melikgazi (A↓Z)
Kocasinan (A↓Z)
Talas (A↓Z)
19 Mayıs
15 Temmuz Cd.
Argıncık
30 Ağustos
Akçakaya
Barbaros
Aydınlıkevler
Bademli
Cırgalan
Becen
Bahçelievler
Erciyesevler
Beyazşehir
Bilginler Cd.
Fevzi Çakmak
Erenköy
Cemilbaba Cd.
İstasyon
Esentepe
Elçibey Cd.
Kayabaşı
Esenyurt
Gözde Sk.
Mimsin
Germir
Halef Hoca Cd.
Mithatpaşa
Gesi Cumhuriyet
Harami Cd.
Oymaağaç
Gesi Fatih
Harman
Örnekevler
Gökkent
Heves Cd.
Sahabiye
Gültepe
İkbal Cd.
Sanayi
Hunat
Karasu Cd.
Sancaktepe
İldem
Kiçiköy
Serçeönü
Kılıçaslan
Mevlana
Seyrani
Konaklar
Papatya Cd.
Sümer
Köşk
Reşadiye
Şeker
Selçuklu
Sayer Cd.
Turgut Reis
Selimiye
Tablakaya
Uğurevler
Serkent
Tamer Cd.
Yavuzlar
Tavlusun
Umut Cd.
Yıldızevler
Yavuz Selim
Velioğlu Cd.
Ziya Gökalp
Yıldırım Beyazıt
Yenidoğan
Zümrüt
kayserili ev hanimlarinin tercihi temizlikbu

Yıkanabilir Halı Türleri

Halı Türü (A↓Z)
Halı Türü (A↓Z)
Halı Türü (A↓Z)
3D Halı
Eskitme halı
Oval halı
Afgan halısı
Halıfleks
Pamuk halı
Akrilik halı
Hasır
Patchwork
Antibakteriyel
Isparta halısı
Plastik halı
Antika halı
İpek halı
Polyamid halı
Bambu halı
İran halısı
Polyester halı
Baskılı halı
Kadife halı
Retro halı
Bünyan halı
Kaymaz taban
Step halı
Cami halısı
Kilim
Şagi halı
Demirci halısı
Klasik halı
Tufting halı
Deri halı
Makine halısı
Vintage
Dijital halı
Modern halı
Yolluk
Duvar halısı
Modern halı
Yuvarlak halı
El dokuma
Ofis halısı
Yün halı

TemizlikBu Diyor ki; Bir ev hanımının Kayseri halı yıkama fabrikalarından yegane beklentisi temiz bir halı ile karşılaşmasıdır. Bununla birlikte zamanında servis yapan, saygılı ve dürüst davranan, bir halı yıkama fabrikası ister.

Üstelik bu olguları uygun fiyata bulmak ister çünkü Kayserili ev hanımları oldukça tasarrufludurlar. Lakin 300 ve üzeri miktarda Kayseri’de halı yıkamacı mevcut iken, bunların içerisinde en iyi olmakla beraber en ucuz halı yıkama şirketini bulmaya çalışır.

Halı yıkama reklamları, harita kayıtları, otomatik makinede yıkıyoruz diyerek çamur çaylakta halı yıkayan, geçimini sağlamak için durmadan Instagram postu yayınlayan, bina giriş kapılarına sürekli magnet ve el broşürü bırakan onlarca işletme mevcuttur.

Biz TemizlikBu olarak sadece müşterilerimizin yorumları ve çektikleri videolara güvenerek işleyiş gösteriyoruz. Yıkama işlemleri ile övünmek yerine halı teslimatı esnasında açıp kontrol etmenizi istiyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

camasir yikama kayseri
Kayseri çamaşır yıkama
Kayseri çamaşır yıkama hizmetimiz sayesinde artık çamaşır derdinden kurtulacaksınız. Yıkamasıydı, asmasıydı, kurutmasıydı derken bir dünya vakit geçiyor. Neden bu süre zarfında Instagram'daki hikayelere göz atmayasınız? Kayseri çamaşırhane hizmetimiz, temassız teslimat, birçok ödeme yöntemleri, bireysel ve kurumsal olarak sunuluyor. Aboneliklere özel fiyatlarımızı inceleyip hemen siparişinizi oluşturun.
koltuk yikama kayseri
Kayseri koltuk yıkama
Kayserili ev hanımları arınık, içesine ve yunma kelimesini temizlik konuşmaları esnasında sıklıkla kullanırlar. Yine Kayserili ev hanımları koltuk temizlemeci arayışında TemizlikBu firmasını çağırır çünkü koltuklar 2 kez durulanmaktadır. Üstelik yıkama sonrası, koltuktaki teri ve ahşap bölgelere parlatıcı süreriz. Böylelikle hem övgüye mazhar oluruz hem ise sizi bu yükten kurtarırız. TemizlikBu sağlıklı günler diler.
perde yikama kayseri
Kayseri perde yıkama
Kayserili ev hanımının en nadide eşyalarından birisi perdeleridir. Özellikle düğün,, kına ve bayram gibi özel günlerde temizlenebilecek tüm ürünler iki defa elden geçirilir. Bu yük ve telaşenizi TemizlikBu olarak makul fiyatlarla üstlenmek istiyoruz. Perdelerinizi söken, ücretsiz servis sunan, yıkayan, tertemiz yapan ve monte ettikten sonra açıp kontrol etmenizi isteyen bir firmaya ihtiyacınız varsa biz hizmete hazırız.
yatak yikama kayseri
Kayseri yatak yıkama
Kayserili ev hanımları hijyen, vücut sağlığı ve temizliklerine oldukça ehemmiyet göstermektedirler. Bu anlamda en sevdikleri atasözü ise; "Aslan yattığı yerden belli olur." olmuştur. TemizlikBu olarak yıkanabilir tüm yatak türlerine sağlıklı bir yıkama/temizleme işlemleri uyguluyoruz. Uygulayacağımız hijyen esaslı yatak yıkama işleminden sonra kafanız rahat bir şekilde uykuya dalıyorsunuz.
yorgan yikama kayseri
Kayseri yorgan yıkama
Kayserili ev hanımları temizliğe en çok pamuk, elyaf ve yün yorganlarda dikkat ederler. Yorgan üzere bilip ve severek söyledikleri en güzel söz ise; "Kar gibi yorgan" cümlesi olmuştur. Bunu biliyor ve Kayseri yorgan yıkama işlemini tamda sizin istediğiniz gibi bembeyaz yapıyoruz. Yorgan yıkama makinemiz endüstriyel tiptedir. Bu işlemler esnasında klor kullanılmadığı için yorganınızın ömrü daha da uzun oluyor. Siparişlerinizi bekliyoruz.