Kayseri Koltuk Yıkama

»
Kayseri Koltuk Yıkama
kayseri koltuk yikama temizlikbu

TemizlikBu markamız kapsamında Kayseri’de koltuk yıkama ve steril koltuk temizleme hizmeti vermekteyiz. Evdeki imkanlarla üstesinden gelemeyeceğiniz bu hizmeti sizler için hijyen kurallarına riayet ederek sunmaktayız. Toplamda 1-2 saatte tamamlanan bu işlem, 1 bayan ve 1 erkek personel ile uygulanıyor. Koltuğunuzun kumaş yapısı deforme olmadan, yerler ıslanmadan ve duvarlara şampuan sıçramadan sorunsuzca hizmeti tamamlayıp evinizden ayrılıyoruz.

Kayseri Koltuk Yıkama Fiyatları

Makine ve şampuan gibi nesneler bir nebze etki etse de, Kayseri koltuk yıkama fiyatları belirlenmesinde insan gücü önemli rol almaktadır. Araçtan indirilen makinenin evinize girene kadar yere değmemesi, koltuktaki hiç bir bölgenin atlanmaması, yerlerin ıslanmaması ve lekelerin tam tasfiyesi için oldukça çaba sarf etmekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizin diğer tüm detaylı ücretlerine Fiyat listesi sayfamızdan bakabilirsiniz.

Kayseri Koltuk Yıkama Tavsiye

Kayseri koltuk yıkama tavsiye konusunda İnternet’teki en çok yazılı ve videolu müşteri yorumuna sahip koltuk yıkama firmasıyız. Bunu; @temizlikbu.com.tr Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin çektiği memnuniyet videolarından teyit edebilirsiniz. Aynı keza bu kanıya Facebook müşteri yorumları kısmından varabilirsiniz.

Kayseri koltuk yıkama hizmeti alacak olan birisi İnternet ortamındaki çeşitli platformlardan özgürce araştırma yapabilir. Yüzlerce video, resim, tanıtım ve reklamla karşılaşabilir lakin şampuan sonrası (sağlığınız için) durulama + vakum yapan tek firma TemizlikBu’dur.

El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
Reçel Dökülen Halı
Reçel Dökülen Halı
Ayıcık Yıkama
Ayıcık Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama

Koltuk Yıkama Aşamaları

kayseri koltuk tuyu alma
Tüy Alımı
Koltuk yüzeyinin pürüzsüz olabilmesi için tüy alma makinesiyle tüm tüyler alınır.
koltuk yuzeyinin tozu supurulur
Toz Alma
Tozsuz bir yıkama yapabilmek için, süpürge makinesiyle koltuktaki tüm toz emilir.
kayseri koltuk yikamada fircalama
Fırçalama
Koltuğun tüm kısımları şampuanla fırçalanır. Böylece lekeler çözülmüş olur.
kayseri vakumlu koltuk yikama
Vakum+Durulama+Vakum
Şampuanlı su vakumlanır. Sade su ile durulanarak tekrardan vakum ile arınıklık elde edilir.
kayseride steril koltuk yikama
Kullanıma Hazır
4-6 Saat sonra kullanıma hazır hale gelen koltuklar tiril tiril ve hijyenik olur. İşte gerçek TemizlikBu
halilari tertemiz yapan hali temizleme firmasi
Kullanım Hazır
Halılarınız toplamda 7 aşamadan geçerek ayak sağlığınızı ve bebeğinizin el sağlığını koruyacak bir temizliğe, TemizlikBu ile kavuşuyor.
1→
2→
3→
4→
5→
9

Yıkanabilir Koltuk Türleri

Koltuk Türleri (A↓Z)
Koltuk Türleri (A↓Z)
Berjer
L Koltuk
Çestır (Chester)
Oturma grubu
Çekyat
Puf koltuk
Kanepe
Salon takımı
Köşe takımı
Sandalye

Hizmet Bölgeleri

Melikgazi (A↓Z)
Kocasinan (A↓Z)
Talas (A↓Z)
19 Mayıs
15 Temmuz Cd.
Argıncık
30 Ağustos
Akçakaya
Barbaros
Aydınlıkevler
Bademli
Cırgalan
Becen
Bahçelievler
Erciyesevler
Beyazşehir
Bilginler Cd.
Fevzi Çakmak
Erenköy
Cemilbaba Cd.
İstasyon
Esentepe
Elçibey Cd.
Kayabaşı
Esenyurt
Gözde Sk.
Mimsin
Germir
Halef Hoca Cd.
Mithatpaşa
Gesi Cumhuriyet
Harami Cd.
Oymaağaç
Gesi Fatih
Harman
Örnekevler
Gökkent
Heves Cd.
Sahabiye
Gültepe
İkbal Cd.
Sanayi
Hunat
Karasu Cd.
Sancaktepe
İldem
Kiçiköy
Serçeönü
Kılıçaslan
Mevlana
Seyrani
Konaklar
Papatya Cd.
Sümer
Köşk
Reşadiye
Şeker
Selçuklu
Sayer Cd.
Turgut Reis
Selimiye
Tablakaya
Uğurevler
Serkent
Tamer Cd.
Yavuzlar
Tavlusun
Umut Cd.
Yıldızevler
Yavuz Selim
Velioğlu Cd.
Ziya Gökalp
Yıldırım Beyazıt
Yenidoğan
Zümrüt

TemizlikBu Diyor ki; Bir ev hanımının Kayseri koltuk yıkama firmasından yegane beklentisi hijyeni sağlanmış bir koltuk temizleme işlemidir. Bununla birlikte zamanında servis yapan, saygılı ve dürüst davranan, bir koltuk yıkama şirketi ister.

Üstelik bu olguları uygun fiyata bulmak ister çünkü Kayserili ev hanımları oldukça tasarrufludurlar. Lakin 300 ve üzeri miktarda Kayseri’de koltuk yıkamacı mevcut iken, bunların içerisinde en iyi olmakla beraber en ucuz koltuk yıkama şirketini bulmaya çalışır.

Koltuk yıkama reklamları, harita kayıtları, buharla yıkıyoruz diyerek şampuansız yıkayan, geçimini sağlamak için durmadan Instagram postu yayınlayan, bina giriş kapılarına sürekli magnet ve el broşürü bırakan onlarca işletme mevcuttur.

Biz TemizlikBu olarak sadece müşterilerimizin yorumları ve çektikleri videolara güvenerek işleyiş gösteriyoruz. Yıkama işlemleri ile övünmek yerine temizliğimizi kanıtlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

halı yikama kayseri
Kayseri halı yıkama
"İşte Gerçek TemizlikBu" Sloganıyla 12 Yıldır Kayseri'de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Binlerce ev hanımının bizi tercih etmesindeki en önemli sebep ise; halıları teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmelerini istememizdendir. Sizde garantili ve sağlık kurallarına riayet eden bir Kayseri halı yıkama fabrikası arayışında iseniz bizden hizmet alabilirsiniz.
camasir yikama kayseri
Kayseri çamaşır yıkama
Kayseri çamaşır yıkama hizmetimiz sayesinde artık çamaşır derdinden kurtulacaksınız. Yıkamasıydı, asmasıydı, kurutmasıydı derken bir dünya vakit geçiyor. Neden bu süre zarfında Instagram'daki hikayelere göz atmayasınız? Kayseri çamaşırhane hizmetimiz, temassız teslimat, birçok ödeme yöntemleri, bireysel ve kurumsal olarak sunuluyor. Aboneliklere özel fiyatlarımızı inceleyip hemen siparişinizi oluşturun.
perde yikama kayseri
Kayseri perde yıkama
Kayserili ev hanımının en nadide eşyalarından birisi perdeleridir. Özellikle düğün,, kına ve bayram gibi özel günlerde temizlenebilecek tüm ürünler iki defa elden geçirilir. Bu yük ve telaşenizi TemizlikBu olarak makul fiyatlarla üstlenmek istiyoruz. Perdelerinizi söken, ücretsiz servis sunan, yıkayan, tertemiz yapan ve monte ettikten sonra açıp kontrol etmenizi isteyen bir firmaya ihtiyacınız varsa biz hizmete hazırız.
yatak yikama kayseri
Kayseri yatak yıkama
Kayserili ev hanımları hijyen, vücut sağlığı ve temizliklerine oldukça ehemmiyet göstermektedirler. Bu anlamda en sevdikleri atasözü ise; "Aslan yattığı yerden belli olur." olmuştur. TemizlikBu olarak yıkanabilir tüm yatak türlerine sağlıklı bir yıkama/temizleme işlemleri uyguluyoruz. Uygulayacağımız hijyen esaslı yatak yıkama işleminden sonra kafanız rahat bir şekilde uykuya dalıyorsunuz.
yorgan yikama kayseri
Kayseri yorgan yıkama
Kayserili ev hanımları temizliğe en çok pamuk, elyaf ve yün yorganlarda dikkat ederler. Yorgan üzere bilip ve severek söyledikleri en güzel söz ise; "Kar gibi yorgan" cümlesi olmuştur. Bunu biliyor ve Kayseri yorgan yıkama işlemini tamda sizin istediğiniz gibi bembeyaz yapıyoruz. Yorgan yıkama makinemiz endüstriyel tiptedir. Bu işlemler esnasında klor kullanılmadığı için yorganınızın ömrü daha da uzun oluyor. Siparişlerinizi bekliyoruz.