Kayseri Perde Yıkama

»
Kayseri Perde Yıkama
kayseri perde yikama temizlikbu

Kayseri perde yıkama firması TemizlikBu olarak eviniz veya iş yerinizde kullandığınız tüm perdelere yıkama ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Stor ve zebra başta olmak üzere tüm yıkanabilir perde türlerine işlem sağlamaktayız. Personelimiz tarafından sökülen perdeleriniz, tesisimizdeki temizlik işlemlerinin ardından monte edilmektedir.

Montaj sonrası ise açıp kontrol etmenizi isteyeceğiz. Yer ve duvardan uzak mermer tezgahta yıkanan perdeler, yapı ve kumaş cinsine uygun tekniklerle yıkanmaktadır. @temizlikbu.com.tr Instagram hesabımızda, müşterilerimizin çektiği memnuniyet videolarını izleyebilirsiniz.

Kayseri Perde Yıkama Fiyatları

Su, şampuan, yakıt ve birçok giderin etki ettiği Kayseri perde yıkama fiyatları, kişiye özel sunulan hizmet ve perdenin temizlik kalitesi esas alındığında oldukça makul olduğu anlaşılmaktadır. Diğer model ve türdeki perdelerin ücretlerini Fiyat listesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Elbette ki Kayseri’de perde yıkama hizmetini daha ucuz veren firmalar bulmanız muhtemeldir lakin yazı başında da belirttiğimiz üzere ne değerli eşyanız perdeyi yerde ayak basarak değil, masada yıkamaktayız.

Kayseri Perde Yıkama Tavsiye

Kayseri perde yıkama tavsiye konusunda İnternet’teki en çok yazılı ve videolu müşteri yorumuna sahip perde yıkama firmasıyız. Bunu; @temizlikbu.com.tr Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin çektiği memnuniyet videolarından teyit edebilirsiniz. Aynı keza bu kanıya Facebook müşteri yorumları kısmından varabilirsiniz.

Kayseri perde yıkama hizmeti alacak olan birisi İnternet ortamındaki çeşitli platformlardan özgürce araştırma yapabilir. Yüzlerce video, resim, tanıtım ve reklamla karşılaşabilir lakin perde teslimatı esnasında açıp kontrol etmenizi isteyen tek firma TemizlikBu’dur.

El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
Reçel Dökülen Halı
Reçel Dökülen Halı
Ayıcık Yıkama
Ayıcık Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama

Perde Yıkama Aşamaları

1→
2→
3→
4
kayseri stor perde sokme islemi
Perde Sökme
İletişimin ardından sizin müsait olduğunuz saat aralığında personellerimiz perdelerinizi söker.
suda bekleterek perde yikama
Yıkama
Suda bekletme işleminin ardından yıkanan perdeler normal yıkamaya nazaran daha steril olur.
kayseri stor perde sokme islemi
Perde Montaj
Yine sizin müsait olduğunuz saatlerde perdeler monte edilir ve açıp kontrol etmeniz istenir.
kayseri stor perde temizleme (en iyisi)
Kullanıma Hazır
Yıkanmış, kurumuş ve montajı yapılmış bir şekilde biten hizmet sonrası perdeler kullanıma hazırdır.

Hizmet Bölgeleri

Melikgazi (A↓Z)
Kocasinan (A↓Z)
Talas (A↓Z)
19 Mayıs
15 Temmuz Cd.
Argıncık
30 Ağustos
Akçakaya
Barbaros
Aydınlıkevler
Bademli
Cırgalan
Becen
Bahçelievler
Erciyesevler
Beyazşehir
Bilginler Cd.
Fevzi Çakmak
Erenköy
Cemilbaba Cd.
İstasyon
Esentepe
Elçibey Cd.
Kayabaşı
Esenyurt
Gözde Sk.
Mimsin
Germir
Halef Hoca Cd.
Mithatpaşa
Gesi Cumhuriyet
Harami Cd.
Oymaağaç
Gesi Fatih
Harman
Örnekevler
Gökkent
Heves Cd.
Sahabiye
Gültepe
İkbal Cd.
Sanayi
Hunat
Karasu Cd.
Sancaktepe
İldem
Kiçiköy
Serçeönü
Kılıçaslan
Mevlana
Seyrani
Konaklar
Papatya Cd.
Sümer
Köşk
Reşadiye
Şeker
Selçuklu
Sayer Cd.
Turgut Reis
Selimiye
Tablakaya
Uğurevler
Serkent
Tamer Cd.
Yavuzlar
Tavlusun
Umut Cd.
Yıldızevler
Yavuz Selim
Velioğlu Cd.
Ziya Gökalp
Yıldırım Beyazıt
Yenidoğan
Zümrüt

Yıkanabilir Perde Türleri

Perde Türleri (A↓Z)
Perde Türleri (A↓Z)
Ahşap perde
Mekanizmalı perde
Banyo perdesi
Motorlu perde
Briz perde
Plise perde
Dikey perde
Rustik perde
Fon perde
Saten perde
İp perde
Screen perde
İşyeri perdesi
Silüet perde
Jaluzi perde
Stor perde
Katlama perde
Tül perde
Kruvaze perde
Zebra perde

TemizlikBu Diyor ki; Bir ev hanımının Kayseri perde yıkama firmasından yegane beklentisi temiz bir perde ile karşılaşmasıdır. Bununla birlikte zamanında servis yapan, saygılı ve dürüst davranan, bir perde temizleme şirketi bekler.

Üstelik bu olguları uygun fiyata bulmak ister çünkü Kayserili ev hanımları oldukça tasarrufludurlar. Lakin 300 ve üzeri miktarda Kayseri’de perde yıkamacı mevcut iken, bunların içerisinde en iyi olmakla beraber en ucuz perde yıkama şirketini bulmaya çalışır.

Perde yıkama reklamları, harita kayıtları, otomatik makinede yıkıyoruz diyerek çamur çaylakta perde yıkayan, geçimini sağlamak için durmadan Instagram postu yayınlayan, bina giriş kapılarına sürekli magnet ve el broşürü bırakan onlarca işletme mevcuttur.

Biz TemizlikBu olarak sadece müşterilerimizin yorumları ve çektikleri videolara güvenerek işleyiş gösteriyoruz. Yıkama işlemleri ile övünmek yerine perde teslimatı esnasında açıp kontrol etmenizi istiyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

halı yikama kayseri
Kayseri halı yıkama
"İşte Gerçek TemizlikBu" Sloganıyla 12 Yıldır Kayseri'de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Binlerce ev hanımının bizi tercih etmesindeki en önemli sebep ise; halıları teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmelerini istememizdendir. Sizde garantili ve sağlık kurallarına riayet eden bir Kayseri halı yıkama fabrikası arayışında iseniz bizden hizmet alabilirsiniz.
koltuk yikama kayseri
Kayseri koltuk yıkama
Kayserili ev hanımları arınık, içesine ve yunma kelimesini temizlik konuşmaları esnasında sıklıkla kullanırlar. Yine Kayserili ev hanımları koltuk temizlemeci arayışında TemizlikBu firmasını çağırır çünkü koltuklar 2 kez durulanmaktadır. Üstelik yıkama sonrası, koltuktaki teri ve ahşap bölgelere parlatıcı süreriz. Böylelikle hem övgüye mazhar oluruz hem ise sizi bu yükten kurtarırız. TemizlikBu sağlıklı günler diler.
camasir yikama kayseri
Kayseri çamaşır yıkama
Kayseri çamaşır yıkama hizmetimiz sayesinde artık çamaşır derdinden kurtulacaksınız. Yıkamasıydı, asmasıydı, kurutmasıydı derken bir dünya vakit geçiyor. Neden bu süre zarfında Instagram'daki hikayelere göz atmayasınız? Kayseri çamaşırhane hizmetimiz, temassız teslimat, birçok ödeme yöntemleri, bireysel ve kurumsal olarak sunuluyor. Aboneliklere özel fiyatlarımızı inceleyip hemen siparişinizi oluşturun.
yatak yikama kayseri
Kayseri yatak yıkama
Kayserili ev hanımları hijyen, vücut sağlığı ve temizliklerine oldukça ehemmiyet göstermektedirler. Bu anlamda en sevdikleri atasözü ise; "Aslan yattığı yerden belli olur." olmuştur. TemizlikBu olarak yıkanabilir tüm yatak türlerine sağlıklı bir yıkama/temizleme işlemleri uyguluyoruz. Uygulayacağımız hijyen esaslı yatak yıkama işleminden sonra kafanız rahat bir şekilde uykuya dalıyorsunuz.
yorgan yikama kayseri
Kayseri yorgan yıkama
Kayserili ev hanımları temizliğe en çok pamuk, elyaf ve yün yorganlarda dikkat ederler. Yorgan üzere bilip ve severek söyledikleri en güzel söz ise; "Kar gibi yorgan" cümlesi olmuştur. Bunu biliyor ve Kayseri yorgan yıkama işlemini tamda sizin istediğiniz gibi bembeyaz yapıyoruz. Yorgan yıkama makinemiz endüstriyel tiptedir. Bu işlemler esnasında klor kullanılmadığı için yorganınızın ömrü daha da uzun oluyor. Siparişlerinizi bekliyoruz.