Kayseri Yorgan Yıkama

»
Kayseri Yorgan Yıkama
kayseri yorgan yikama temizlikbu

Kayseri yorgan yıkama firması TemizlikBu olarak, endüstriyel tip yıkama makinemizle, pamuk, yün ve elyaf yorgan yıkama hizmeti veriyoruz. Yorganlarınızı temassız teslimatla adresinizden alıyor ve 36 saat içinde yıkanmış bir biçimde teslim ediyoruz.

Üstelik teslimat esnasında açıp kontrol etmenizi istiyoruz. Butik olarak yıkanası yapılan yorganlarınız kapalı alanda kurutularak olumsuz tüm dış etkenlerden korunur. TemizlikBu ile uykuya daha sağlıklı varmak isterseniz, şimdi başlayın ve iletişime geçin.

Kayseri Yorgan Yıkama Fiyatları

Su, şampuan, yakıt ve birçok giderin etki ettiği Kayseri yorgan yıkama fiyatları, kişiye özel sunulan hizmet ve perdenin temizlik kalitesi esas alındığında oldukça makul olduğu anlaşılmaktadır. Diğer model ve türdeki yorganların ücretlerini Fiyat listesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yorgan Yıkama Aşamaları

1→
2→
3→
kayseride kirli yorgan yikayan firma
Sipariş
İletişimin ardından sizin müsait olduğunuz saat aralığında personellerimiz yorganınızı alır.
kayseri butik yorgan yikama
Yıkama
Yorganınız 17 kiloluk endüstriyel tip makinede teker teker yıkanarak tertemiz olur.
kayseri yorgan temizleme firmasi
Kullanım
Kapalı alanda kurumuş ve asla klor değmemiş yorganınıza sarılarak rahatlıkla uyuyabilirsiniz.

Yıkanabilir Yorgan Türleri

Yorgan Türleri (A↓Z)
Yorgan Türleri (A↓Z)
Antialerjik
Mikrofiber
Bambu yorgan
Pamuk yorgan
Elyaf yorgan
Silikon yorgan
İpek yorgan
Tela yorgan
Kaz tüyü
Yün yorgan

Diğer Hizmetlerimiz

halı yikama kayseri
Kayseri halı yıkama
"İşte Gerçek TemizlikBu" Sloganıyla 12 Yıldır Kayseri'de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Binlerce ev hanımının bizi tercih etmesindeki en önemli sebep ise; halıları teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmelerini istememizdendir. Sizde garantili ve sağlık kurallarına riayet eden bir Kayseri halı yıkama fabrikası arayışında iseniz bizden hizmet alabilirsiniz.
koltuk yikama kayseri
Kayseri koltuk yıkama
Kayserili ev hanımları arınık, içesine ve yunma kelimesini temizlik konuşmaları esnasında sıklıkla kullanırlar. Yine Kayserili ev hanımları koltuk temizlemeci arayışında TemizlikBu firmasını çağırır çünkü koltuklar 2 kez durulanmaktadır. Üstelik yıkama sonrası, koltuktaki teri ve ahşap bölgelere parlatıcı süreriz. Böylelikle hem övgüye mazhar oluruz hem ise sizi bu yükten kurtarırız. TemizlikBu sağlıklı günler diler.
perde yikama kayseri
Kayseri perde yıkama
Kayserili ev hanımının en nadide eşyalarından birisi perdeleridir. Özellikle düğün,, kına ve bayram gibi özel günlerde temizlenebilecek tüm ürünler iki defa elden geçirilir. Bu yük ve telaşenizi TemizlikBu olarak makul fiyatlarla üstlenmek istiyoruz. Perdelerinizi söken, ücretsiz servis sunan, yıkayan, tertemiz yapan ve monte ettikten sonra açıp kontrol etmenizi isteyen bir firmaya ihtiyacınız varsa biz hizmete hazırız.
yatak yikama kayseri
Kayseri yatak yıkama
Kayserili ev hanımları hijyen, vücut sağlığı ve temizliklerine oldukça ehemmiyet göstermektedirler. Bu anlamda en sevdikleri atasözü ise; "Aslan yattığı yerden belli olur." olmuştur. TemizlikBu olarak yıkanabilir tüm yatak türlerine sağlıklı bir yıkama/temizleme işlemleri uyguluyoruz. Uygulayacağımız hijyen esaslı yatak yıkama işleminden sonra kafanız rahat bir şekilde uykuya dalıyorsunuz.
camasir yikama kayseri
Kayseri çamaşır yıkama
Kayseri çamaşır yıkama hizmetimiz sayesinde artık çamaşır derdinden kurtulacaksınız. Yıkamasıydı, asmasıydı, kurutmasıydı derken bir dünya vakit geçiyor. Neden bu süre zarfında Instagram'daki hikayelere göz atmayasınız? Kayseri çamaşırhane hizmetimiz, temassız teslimat, birçok ödeme yöntemleri, bireysel ve kurumsal olarak sunuluyor. Aboneliklere özel fiyatlarımızı inceleyip hemen siparişinizi oluşturun.